Stylowe mieszkanie o wysokim standardzie w Brzegu
Brzeg Pokaż na mapie ›
Dodane: Środa, 13 Maj, 2026 22:33
584 535 zł
10628 zł/m2
Szczegóły ogłoszenia
- Kategoria: Mieszkania / Sprzedaż
- Powierzchnia:55 m2
- Zabudowa:Inne
- Tech. budowy:Inne
- Piętro :Parter
- Liczba pięter:Parterowy
- Rynek:Pierwotny
- Rok budowy:2025
- Sprzedaż:Pośrednik
- Cena: 584 535 zł / 10628 zł/m2
Opis oferty
Cześć, dzień dobry, Janek z tej strony.Na sprzedaż eleganckie, świeżo wykończone mieszkanie w wysokim
standardzie, zaprojektowane w stylu nowoczesnej klasyki. Wnętrze jest
spójne, jasne i dobrze doświetlone, a zastosowane materiały i
detale nadają mu ponadczasowy charakter. Na całej powierzchni
znajduje się efektowna podłoga w jodełkę, ściany zdobią subtelne
sztukaterie, a stonowana kolorystyka w odcieniach beżu i ciepłego
drewna tworzy przytulną, a zarazem elegancką przestrzeń.
Salon z aneksem kuchennym został zaprojektowany z myślą o
funkcjonalności – zabudowa kuchenna wykonana na wymiar, wyposażona
w sprzęt AGD, uzupełniona została o blat i ścianę w stylu
marmuru. Duże okna zapewniają dobre doświetlenie wnętrza. Pokoje
są ustawne i dają szerokie możliwości aranżacyjne. Łazienka
wykończona w nowoczesnym, wyrazistym stylu, z wielkoformatowymi
płytkami, kabiną prysznicową typu walk-in oraz elegancką
armaturą.
Mieszkanie jest nowe, nigdy niezamieszkane i gotowe do wprowadzenia
bez dodatkowych nakładów. To propozycja dla osób, które szukają
dopracowanego wnętrza o wysokim standardzie, zarówno do
zamieszkania, jak i pod inwestycję. Cena: 10 500 zł/m².
"Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest Freedom
Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmioty współpracujące. Wszelkie
prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z
niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza
dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o